کد خبر: ۱۱۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از امدادرسانی این جمعیت به ۲۱ مورد حادثه طی تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: درمجموع این حوادث ۲۶ گروه عملیاتی برای امدادرسانی اعزام شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در عید فطر به ۲۱ حادثه امدادرسانی کرده است، ابراز داشت: از این تعداد بیشترین حادثه با هشت مورد به حوادث جاده‌ای، پنج مورد امدادرسانی کوهستان، پنج مورد خدمات حضوری، دو مورد غرق‌شدگی و یک مورد خدمات مناسبتی را شامل می‌شود.

وی مجموع کل حادثه دیدگان را ۸۲۲ نفر و مجموع آسیب دیدگان را ۸۱۷ نفر اعلام کرد و افزود: در مجموع این حوادث پنج نفر نجات یافتند که به‌صورت سرپایی درمان یا راهی بیمارستان‌ها شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سمنان بابیان اینکه دو نفر در ارتفاعات فرعی ارتفاعات روستای مومن‌آباد دامغان و منطقه سیاه رودبار-روستا کلیم فولاد محله مفقود شدند، ابراز داشت: ساعت ۱۹:۳۰ روز گذشته مفقودی فردی در کیلومتر ۳۵ محور دامغان به شاهرود فرعی ارتفاعات روستای مؤمن آباد به پایگاه هلال‌احمر نعیم‌آباد گزارش شد که با حضور نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر عملیات ساعت ۲۳:۵۲ پایان یافت که حال این فرد خوب است.

محمدخانی در ادامه تصریح کرد: دیگر مفقودی در کیلومتر ۳۵ محور شهمیرزاد به فولاد محله منطقه سیاه رودبار-روستا کلیم ساعت ۱۷:۲۵ روز گذشته به وقوع پیوست که با حضور چهار نفر از عوامل پایگاه کوهستان شهمیرزاد عملیات ساعت ۰۲:۳۰ بامداد با نجات فرد خاتمه یافت.

وی مجموع کل تیم‌های عملیاتی ۲۶ گروه و مجموع کل آمبولانس اعزام‌شده را ۱۳ دستگاه اعلام کرد و افزود: درمجموع این حوادث ۹۱ نیروی عملیاتی از جمعیت هلال‌احمر استان سمنان حضور داشتند که سه مورد رهاسازی انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.