کد خبر: ۱۱۱۷۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
شهردار منطقه ۲ تهران مطرح کرد
کشت پور آخرین اقدام‌های عمرانی انجام شده در سطح منطقه ۲ تهران را با اولویت رفع مشکلات محلی تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ تهران در تشریح آخرین اقدام های انجام شده برای حل مشکلات محله ای ساکنان گفت: یکی از اقدام های انجام شده از سوی مدیریت شهری منطقه ۲ تهران تملک املاک معارض و اجرای طرح تعریض خیابان شهید ذولفقاری، در محدوده شادمان در خیابان  آزادی است که با درخواست ۲۵ ساله شهروندان و ساکنان محله انجام شد.

شهردار منطقه ۲ با تاکید بر این نکته که خیابان شادمان یکی از خیابان های پر تردد منطقه است، گفت: به لحاظ حجم تردد و انتقال بار ترافیک خیابان‌های منتهی به خیابان شادمان، این معبر با مشکلات ترافیکی مواجه است که پس از کار فنی و مطالعاتی کارشناسی شده طرح تعریض خیابان شهید ذوالفقاری جهت رفع بخشی از این معضل در دستور کار منطقه قرار گرفت.

کشت پور با بیان اینکه طرح عمرانی تعریض خیابان شهید ذوالفقاری در مسیر پاسخگویی به مطالبات ۲۵ ساله ساکنان محدوده این خیابان اجرا شد، گفت: با تملک ملک معارض، ۳ متر فضای تردد سواره در این خیابان افزایش یافت و همزمان با تعریض مسیر سواره، ۵ متر نیز به فضای پیاده راه اختصاص یافت.

شهردار منطقه ۲  تصریح کرد: روان سازی ترافیک و کاهش تصادفات در محدوده خیابان شادمان  از اهداف طرح تعریض خیابان شهید ذوالفقاری است که در نهایت موجب می شود با کاهش زمان تردد و صرفه جویی در مصرف سوخت، آلودگی هوا در سطح منطقه کاهش پیدا کند.

کشت پور در تشریح‌ جزئیات دیگر طرح‌های عمرانی محله ای و کوچک مقیاس در سطح منطقه ۲ تهران گفت: بهسازی ۵۵۰ متر مربع پیاده راه، احداث ۲۵۰ متر جدول  در قسمت تعریض شده معبر و روکش آسفالت از دیگر اقدامات اجرایی و عمرانی در سطح منطقه  ۲  تهران است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .