کد خبر: ۱۱۱۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
سرپرست ناحيه هشت شهرداری منطقه چهار تهران گفت: با دریافت حکم از مراجع قضایی و با همکاری نیروهای انتظامی، از ساخت و ساز غير مجاز و زمين خواري در محله حكيميه جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدي وارسته با بيان اين خبر و با تاكيد بر اينكه اين زمين هاي باير جزو اراضي  منطقه محسوب مي شوند، افزود: چهارشنبه هفته گذشته فردی سودجو با جعل ارتباط با برخی از مسئولین نظام و بدون داشتن مجوز و با ادعاي مالكيت كذب با قصد کلاهبرداری ،اقدام به ساخت چهار ديواري در زمين باير در خيابان سازمان آب محله حكيميه كرد كه با هوشمندي عوامل ناحيه از اين امر جلوگيري شد.

سرپرست شهرداري ناحيه هشت در ادامه افزود: اين شخص بي توجه به تذكرات عوامل ناحيه در ارايه احراز مالكيت و جواز ساخت اقدام به بارگيري شبانه مصالح ساختماني به قصد ديواركشي در اين زمين كرد كه با مشاهده عوامل ناحيه و با همكاري كلانتري 146 حكيميه و سركلانتري فاتب چهارم و با حكم قضايي  از ديواركشي در اين محل جلوگيري و مصالح ساختماني نيز جمع آوري شد.

وارسته ضمن هشدار به شهروندان منطقه چهار در خصوص خرید و فروش این گونه زمین ها اظهار داشت: متاسفانه برخي افراد ناآگاه در دام اين زمين خواران افتاده و اقدام به خريد اين زمين ها بصورت قول نامه به قصد ساخت مسكن می کنند که در خواست ما از شهروندان اين است كه در هنگام خريد زمين با دقت و تحقيق و استعلام از شهرداري براي آگاهي از ارائه پروانه ساخت اقدام به اين كار كنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.