کد خبر: ۱۱۱۶۷۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
معاون استاندار تهران خبر داد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به پیش بینی بهسازی راه‌های مواصلاتی در بودجه سال جاری استان تهران از بهسازی ۱۳ کیلومتر کمربندی دوم تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد تقی زاده در تشریح روند بهسازی راه‌های مواصلاتی استان تهران گفت: وضعیت آسفالت کمربندی دوم از دورسون‌آباد به سمت جاده تهران- قم در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد؛ لذا باید بهسازی در این مسیر انجام شود و روکش آسفالت تعویض شود.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی تدوین شده مقرر شد در سال جاری ۱۳.۵ کیلومتر در مسیر رفت و برگشت این کمربندی توسط راهداری استان تهران عملیات بهسازی انجام شود البته نخستین مرحله از عملیات بهسازی این مسیر آغاز شده است که در این مقطع یک میلیارد تومان برای این امر هزینه خواهد شد.

تقی زاده ادامه داد: در مجموع برای بهسازی کامل ۱۳.۵ کیلومتر این کمربندی حدود ۸ میلیارد تومان هزینه برآورد شده است.

معاون عمرانی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به لزوم تعریض مسیر بین دورسون‌آباد و حصارگلی سه پل اشاره کرد و افزود: در این مسیر سه پیچ خطرناک وجود دارد که گاه منجر به تصادفات فوتی شده است؛ از این‌رو مقرر شد از محل اعتبارات شهرداری باقرشهر و همچنین اعتبارات دهیاری، تعریض و اصلاح هندسی این پل‌ها انجام شود تا ایمنی آن افزایش یافته و تصادفات کاهش پیدا کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.