کد خبر: ۱۱۱۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
مدیریت ارتباطات و امور بین شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در ايستگاه‌هاي منتخب مترو به مناسبت روز جهانی قدس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اجراي همخواني و سرود توسط گروه‌هاي دانش آموزي با موضوع فلسطين و روز قدس یکی از برنامه‌هاي اين روز مي‌باشد، مسافران شهر زيرزميني مي‌توانند در روزهاي پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ و جمعه ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ شاهد اجراي اين برنامه در ايستگاه‌هاي امام خميني (ره)، تئاترشهر، ايوان انتظار ميدان حضرت ولي‌عصر (عج)، دروازه دولت و دروازه شميران باشند.

همچنين با هدف ايجاد فضاي بصري متناسب با اين روز طرح‌هاي گرافيكي با موضوع روزجهاني قدس در گذرگاه‌ها و سكوي ايستگاه‌هاي مترو نصب شد و در معرض نگاه مسافران قرار دارد.

نمايشگاه عكس، پوستر و كاريكاتور با موضوع روز جهاني قدس برنامه ديگر است که معاونت امور فرهنگي و اجتماعي شركت بهره‌برداري مترو برگزار می کند و مسافران در زمان تردد در گذرگاه‌هاي فرهنگي مترو به تماشاي آثار هنرمندان دعوت مي‌شوند. "راه ناتمام"، "خانه عنكبوت"، "غزه در خون"، "تراژدي انساني" و "عوده القرن" عنوان نمايشگاه‌هاي عكس و پوستري است كه در آن گوشه‌هايي مظلوميت و مقاومت ملت فلسطين در برابر جنايات رژيم صهيونستي به تصوير كشده شده است.

اين ويژه برنامه ها با هدف ارتقاء سطح آگاهي مسافران مترو درباره ملت مظلوم فلسطين و جنايات رژيم صهيونيستي در سطح ايستگاه هاي مترو برگزار مي‌شود.

ضمنا به مناسبت روز جهاني قدس تمامی نمايشگرها در ايستگاه‌هاي مترو علاوه بر پخش تصاوير مربوط به اين روز، سخنراني مقام معظم رهبري(مدظله العالی) درباره روز جهاني قدس به صورت مستقيم در ایستگاه ها پخش می شود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.