کد خبر: ۱۱۱۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
شهردار بجنورد خبر داد
شهردار بجنورد از آغاز به‌سازی پارک جنگلی الهیه بجنورد با هدف بهره‌مندی همشهریان از طبیعت زیبای این پارک در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی زارعی در گفتگو با خبرنگاران از آغاز بهسازی فاز دوم پارک جنگلی درون شهری بجنورد در محله «حر» خبر داد.

شهردار بجنورد گفت: با توجه به قابلیت‌های پارک هشت هکتاری «الهیه» در آینده نزدیک این پارک جنگلی به یکی از پارک‌های زیبا برای استفاده شهروندان تبدیل خواهد شد.

زارعی در ادامه افزود: با عملیات عمرانی نوسازی پارک که شامل بهسازی معابر، ایجاد روشنایی، برقراری راه‌های دسترسی به نقاط مختلف و ایجاد مبلمان پارکی است، در صدد هستیم تا پارک جنگلی الهیه در مقیاس محله‌ای و فرامحله‌ای مورد استفاده اهالی محلات حر، الهیه، تصفیه‌خانه، مجتمع‌های ۱۲۰۰ واحدی نزدیک به این پارک و سایر شهروندان قرار گیرد.

وی از احداث مسیر دوچرخه سواری، زمین‌های ورزشی روباز، ایجاد برکه و … در فازهای بعدی به‌سازی پارک نیز خبر داد.

با وجود فضای بی نظیر و جنگلی پارک الهیه از جمله بکر بودن، وضعیت توپوگرافی و وجود درختان متعدد اما این محل به دلیل مشکلات اجتماعی و قرارگیری در یکی از مناطق کمتر برخوردار شهر بجنورد و البته بی‌مهری مجموعه مدیریت خدمات شهری کمتر مورد استفاده شهروندان قرار داشت که امید است با به‌سازی آن، به محلی جهت تفرج همشهریان مبدل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.