کد خبر: ۱۱۱۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
فرمانده انتظامی مازندران:
فرمانده انتظامی مازندران از کشف انبار دپوی دو هزار و ۳۷۰ تخته فرش بلژیکی فاقد مدارک قانونی در شهرستان محمودآباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار مرتضی میرزایی با اشاره به کشف دو هزار و ۳۷۰ تخته فرش بلژیکی قاچاق گفت: سرنخ کشف این فرش‌ها از باند سارقان منازل و ویلاهای خالی از سکنه در محمودآباد به دست آمد که و پس از انهدام از محل اختفایشان مقادیری فرش خارجی به دست آمد.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و بازجویی از سارقان متوجه وجود یک انبار دپوی فرش‌های خارجی در این شهرستان شدند که با شناسایی مالک آن و هماهنگی قضائی و با حضور نماینده اداره تعزیرات حکومتی انبار مورد بازرسی قرار گرفت که در نتیجه آن بیش از دو هزار و ۳۷۰ تخته فرش خارجی مدل "ترک" تولید کشور بلژیک فاقد مدارک و مجوز قانونی به ظن قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی مازندران ارزش فرش‌های کشف شده را به استناد برآورد کارشناسان حدود ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: انبار مورد نظر پلمب و فرش‌های کشف شده نیز به مراجع قضائی تحویل شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .