کد خبر: ۱۱۱۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
شهردار منطقه ۵ مشهد از اجرای بیش از ۱۰۵ پروژه در سطح این منطقه طی سال گذشته در راستای تحقق عدالت اجتماعی و افزایش رضایت مندی شهروندان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین‌عبدالله زاده در نشست مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با مدیران شهرداری منطقه ۵ و روسای شورای اجتماعی محلات این منطقه ضمن اشاره به همراهی این شورا در اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: بیش از سه هزا بسته فرهنگی و بهداشتی، بیش از ۳۵۰۰ بسته معیشتی و نیز هشت هزار وعده غذایی با مشارکت اعضای شورای اجتماعی محلات در نقاط کم برخوردار آماده سازی و توزیع شده است.
وی با تقدیر از اقدامات فرهنگی انجام شده در سطح منطقه پنج افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته، منطقه ۵ درحوزه فرهنگی جز مناطق پیشتاز از لحاظ اقدامات و برنامه های پیش رو است.
در ادامه این جلسه احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به استعداد های موجود در این محلات و نیاز این منطقه به توسعه هر چه بیشتر امکانات فرهنگی و ورزشی ادامه داد: وجود زمین های بزرگ مقیاس از جمله فرصت های این منطقه است که میتواند زمینه ساز تحولات چشمگیر باشد.
همچنین رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تاکید برلزوم بهره گیری از ظرفیت های شوراهای اجتماعی محلات و تشکل ها افزود: پیوسته سعی بر ارتقاء و افزایش سرانه های خدماتی به منظور تحقق عدالت اجتماعی در این مناطق را داریم . 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .