کد خبر: ۱۱۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
معاون شهردار اصفهان خبر داد
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: هفته آینده در منطقه ۱۲ شهرداری آیین کلنگ زنی و افتتاح پروژه‌های عمرانی و فرهنگی برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: فرهنگسرای دکتر کتابی واقع در شهرک قدس در دو طبقه با ۷۵۰ متر زیربنا احداث شده است.

وی با بیان اینکه برای احداث فرهنگسرای دکتر کتابی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط منطقه ۱۲ هزینه شده است، افزود: این فرهنگسرا پس از افتتاح جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و فعالیت‌های فرهنگی در اختیار شهروندان ساکن در شهرک قدس قرار می‌گیرد.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با اشاره به کلنگ زنی یک پروژه عمرانی در منطقه ۱۲، تصریح کرد: خیابان حدفاصل مفتح تا آزادگان به طول ۶۰۰ متر و عرض ۳۰ متر است که برای آزادسازی آن حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد: برای هزینه اجرایی خیابان حدفاصل مفتح تا آزادگان دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.

مظفر گفت: ایجاد خیابان شهید مفتح خواسته چندین ساله شهروندان بوده که دو محور اصلی را به هم وصل می‌کند و مسائل ترافیکی را رفع می‌کند و رونق خوبی به آن نقطه از شهر می‌دهد.

وی با بیان اینکه در منطقه ۱۲ پروژه‌های عمرانی و فرهنگی دیگری آماده افتتاح و بهره‌برداری است که با برنامه‌ریزی تا ماه‌های آینده به ترتیب افتتاح می شود، خاطرنشان کرد: از جمله پروژه‌های آماده بهره‌برداری منطقه ۱۲ مرکز توانمندسازی بانوان، مرکز فرهنگی مهدیه و چند پروژه خیابان‌سازی است که به مرور افتتاح می شود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، افتتاح
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.