کد خبر: ۱۱۱۶۵۴
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از اختصاص کمک پنج میلیون ریالی به ۵۷ تاکسی در فاز سوم کمک‌های حمایتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر یزدی با اشاره به شرایط ایجاد شده اقتصادی برای اقشار مختلف با شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی و خانواده تاکسیرانی با شیوع بیماری کرونا دچار آسیب‌های بسیاری شده و نیازمند حمایت‌های گسترده هستند.

وی خانواده تاکسیرانی را با جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر موردتوجه قرار داد و افزود: با شیوع ویروس کرونا و اجرای محدودیت‌های اجتماعی و رعایت شهروندان در استفاده نکردن از حمل‌ونقل عمومی بیش از ۱۰ هزار تاکسی‌دار دچار مشکلات معیشتی شده است.

یزدی با ابراز تأسف از وجود محدودیت‌های مالی سازمان تاکسیرانی، تصریح کرد: از زمان شروع ویروس کرونا دو طرح حمایتی از تاکسی‌دارها اجراشده و مرحله سوم آن در دست اقدام است.

وی کمک پنج میلیون ریالی به ۶۰۸ تاکسیران قمی را نخستین مرحله حمایتی سازمان تاکسیرانی شهرداری عنوان کرد و گفت: در فاز دوم نیز تعداد ۷۰۰ نفر برای دریافت وام ۲۰ میلیون ریالی به اتحادیه تاکسی‌دارهای تهران معرفی‌شده‌اند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از اختصاص دوباره ۵۷ کمک پنج میلیون ریالی به رانندگان خبر داد و خاطرنشان کرد: در فاز سوم حمایت‌های سازمان از تاکسیران‌ها ۵۷ مورد دیگر شناسایی‌شده و مورد حمایت قرار گرفتند.

یزدی حمایت‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از تاکسی‌دارها را نیازمند اعتبارات ملی دانست و تأکید کرد: وظیفه حمایت از خانواده تاکسیرانی بوده و از هیچ کمکی در این برهه از زمان به این خانواده‌ها دریغ نخواهیم کرد.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .