کد خبر: ۱۱۱۶۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از پیوستن تاکسیرانان مشهدی به پویش اجتماعی-ترافیکی «بین خطوط برانیم» خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در بین شهروندان و به طبع آن ناوگان تاکسیرانی و تبلیغ این قوانین در بین افکار عمومی شهروندان و در سطح شهر از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی افزود: از همین رو این سازمان برای دستیابی هرچه بهتر به این هدف و ایجاد یک پویش اجتماعی-ترافیکی اقدام به تهیه و نصب 50 هزار برچسب حاوی پیام «بین خطوط برانیم» جهت نصب بر روی صندوق عقب ناوگان تاکسیرانی کرده است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: همچنین تعدادی از این برچسب‌ها در اختیار پلیس راهور قرار گرفته که امروز با حضور سرهنگ گندم آبادی، سر کلانتر منطقه ثامن رونمایی و بر روی تعدادی از ناوگان تاکسیرانی نصب شده است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .