کد خبر: ۱۱۱۶۰۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
معاون شهردار مشهد خبر داد
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهردار مشهد گفت: مسیر دسترسی جلوخان آرامگاه فردوسی به کهن‌دژ با اعتبار پنج میلیارد تومان ظرف کمتر از شش ماه اجرایی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص اظهار کرد: در راستای ساماندهی منطقه تاریخی توس و آرامگاه فردوسی طی دو سال گذشته، اقدامات زیادی ازجمله ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی که فاز سوم آن روزهای پایانی سال گذشته آماده بهره برداری شد، انجام شده است.

وی افزود: اکنون نیز طرح ایجاد مسیر دسترسی به بافت تاریخی کهن دژ از جلوخان آرامگاه فردوسی در دستور کار قرارگرفته که عملیات اجرایی آن هفته آینده آغاز خواهد شد.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد تصریح کرد: این مسیر به طول ۸۰۰ متر و عرض شش متر با هزینه‌ای حدود پنج میلیارد تومان اجرا می‌شود.

کاظمی خاطرنشان کرد: زمان‌بندی در نظر گرفته برای اجرای پروژه در قرارداد پیمانکار شش ماه در نظر گرفته شده است که به دنبال آن هستیم زودتر از این زمان مسیر دسترسی جلوخان آرامگاه فردوسی به کهن دژ را به بهره‌برداری برسانیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.