کد خبر: ۱۱۱۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
معاون کمیته امداد استان مرکزی خبر داد
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی گفت: سال گذشته حق بیمه سه هزار و ۲۰۴ نفر از مددجویان مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی به حساب تأمین اجتماعی واریز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا شایسته‌جو با بیان اینکه پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان با هدف توانمندسازی پایدار انجام می‌شود، اظهار کرد: افزایش امید به زندگی، تأمین آتیه و بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی از دیگر اهداف پرداخت حق بیمه برای این افراد است.

وی ادامه داد: سال گذشته بیمه سه هزار و ۲۰۴ نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی و زنان سرپرست مورد حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار پنج میلیارد و ۳۴۹ میلیون تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی با اشاره به اینکه خیران می‌توانند به درمان بیماران مورد حمایت کمک کنند، گفت: پزشکان نیکوکار با ویزیت رایگان بیماران مورد حمایت و ارائه خدمات درمانی مختلف به آنان همواره یاری‌گر کمیته امداد در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستند که امید است این همکاری‌ها در سال‌جاری و با توجه به شیوع بیماری کرونا بیشتر از سال‌های گذشته انجام شود.

شایسته‌جو افزود: برگزاری کلاس‌های آموزشی با موضوعات سبک زندگی و سلامتی، پیشگیری از ابتلاء به سرطان، بهداشت محیط، پیشگیری از اعتیاد و سایر موضوعات بهداشتی برای زنان سرپرست خانوار، سالمندان و دختران در شرف ازدواج از برنامه‌های آموزشی کمیته امداد برای مددجویان مورد حمایت در سال گذشته بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار