کد خبر: ۱۱۱۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
مدیر اداره نور سازمان زیباسازی شهرداری تهران خبر داد
کرمیان از نورافشانی ۲۲ نقطه از پایتخت به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صادق کرمیان مدیر اداره نور سازمان زیباسازی شهرداری تهران در تشریح برنامه‌های مدیریت شهری برای عید فطر گفت: مدیریت شهری در نظر دارد که در شب عید فطر در ۲۲ نقطه از پایتخت مراسم نورافشانی اجرا کند.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌های مدیریت شهری برای شب عید فطر اجرای طرح ویدیو مپینگ است که فراخوان آن تا روز شنبه و یکشنبه هفته آینده ادامه دارد تا این طرح به مدت ۲ شب همزمان با عید فطر اجرا شود.

کرمیان ادامه داد: این احتمال وجود دارد تا برای اجرای طرح ویدیو مپینگ در پایتخت به طرح ایده آل نرسیم و نتوانیم به مناسبت عید فطر این طرح را اجرا کنیم.

نورافشانی ۲۲ نقطه از پایتخت به مناسب عید سعید فطر

او در پاسخ به این سوال که اگر طرحی مناسبت عید فطر به دست مدیریت شهری برسد، محل اجرای ویدیو مپینگ کدام نقطه از پایتخت است؟ گفت: به دلیل شکل ویژه سازه‌ای برج آزادی ویدیو مپینگ احتمالی عید فطر بر روی این المان شهری اجرا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تغییرات کرونایی متروی تهران در سال جاری

تغییرات کرونایی متروی تهران در سال جاری

نايب رييس هيات مديره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در يك سال گذشته با انتشار ويروس كرونا شركت بهره برداري متروی تهران علاوه بر ارائه خدمات ريلي با شعار دقت، ايمني، سرعت در جهت حفظ سلامت مسافران در برابر اين ويروس اقدامات پيشگيرانه مختلفي را براي مقابله با اين بيماري انجام مي دهد.
مراسم رونمایی ازتابلو نقاشی ظهر عاشورا در ايستگاه شادمان

مراسم رونمایی ازتابلو نقاشی ظهر عاشورا در ايستگاه شادمان

مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از اختصاص فضا در ايستگاه هاي متروي تهران براي به نمايش آثار هنري هنرمندان در عرصه هاي مختلف خبر داد.
پربازدیدترین ها