کد خبر: ۱۱۱۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
مدیر اداره نور سازمان زیباسازی شهرداری تهران خبر داد
کرمیان از نورافشانی ۲۲ نقطه از پایتخت به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صادق کرمیان مدیر اداره نور سازمان زیباسازی شهرداری تهران در تشریح برنامه‌های مدیریت شهری برای عید فطر گفت: مدیریت شهری در نظر دارد که در شب عید فطر در ۲۲ نقطه از پایتخت مراسم نورافشانی اجرا کند.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌های مدیریت شهری برای شب عید فطر اجرای طرح ویدیو مپینگ است که فراخوان آن تا روز شنبه و یکشنبه هفته آینده ادامه دارد تا این طرح به مدت ۲ شب همزمان با عید فطر اجرا شود.

کرمیان ادامه داد: این احتمال وجود دارد تا برای اجرای طرح ویدیو مپینگ در پایتخت به طرح ایده آل نرسیم و نتوانیم به مناسبت عید فطر این طرح را اجرا کنیم.

نورافشانی ۲۲ نقطه از پایتخت به مناسب عید سعید فطر

او در پاسخ به این سوال که اگر طرحی مناسبت عید فطر به دست مدیریت شهری برسد، محل اجرای ویدیو مپینگ کدام نقطه از پایتخت است؟ گفت: به دلیل شکل ویژه سازه‌ای برج آزادی ویدیو مپینگ احتمالی عید فطر بر روی این المان شهری اجرا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.