کد خبر: ۱۱۱۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
رئیس بیمارستان نورافشار با تشریح خدمات این بیمارستان به بیماران مبتلا به کرونا از اول اسفند ۹۸ گذشته تا آخر فروردین ۹۹، اعلام کرد: در این مدت ۴۷۳ بیمار در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان بستری شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر مجید نوری با اشاره به فعالیت بیمارستان نور افشار از اول اسفندماه سال گذشته تا ۳۱ فرودین ماه سال جاری، گفت: با توجه به شیوع کرونا در کشور بیمارستان نور افشار با وجود ۲ بخش آی سی یو مجموعا با ۲۰ تخت نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به کرونا اقدام کرده است.

وی با اشاره به تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان نورافشار پذیرش شده‌اند، تاکید کرد: در ۷۵ روز گذشته یک هزار و ۷۷۳ بیمار مبتلا به کرونا با مراجعه به بیمارستان پذیرش شده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۳۰۱ نفر به صورت سرپایی مراجعه کرده‌اند و از خدمات ویزیت و تجویز دارو بهره‌مند شدند.

رئیس بیمارستان نورافشار درباره بیماران بهبودیافته از کرونا و ترخیص شده از این بیمارستان، گفت: از مجموع ۴۷۳ بیمار مبتلا به کرونا که در بخش‌های مختلف بیمارستان بستری شده‌اند، ۱۷۹ نفر ضمن بهبود ترخیص و ۱۳۷ نفر هم در بخش‌های عادی بستری شده‌اند. متاسفانه ۵۵ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا هم جان خود را از دست داده‌اند.

وی با تاکید بر وجود ۲ بخش آی سی یو با ظرفیت ۲۰ تخت در بیمارستان نورافشار، گفت: در مجموع ۱۲۰ بیمار بد حال در بخش آی سی یو با حداقل ۲ تا حداکثر ۱۰ روز بستری بوده‌اند.

نوری درباره تجهیزات بیمارستان نورافشار برای مقابله با کروناویروس، اضافه کرد: علاوه بر تخت‌های عادی و ویژه برای بستری بیماران مبتلا به کرونا، ۲۱ دستگاه ونتیلاتور هم برای درمان بیماران مبتلا به کرونا مورد استفاده قرار گرفته است. در ۲ ماه اخیر تنها بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان نور افشار بستری شده‌اند.

انتهای پیام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.