کد خبر: ۱۱۰۴۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
یک مسئول بهداشتی چین اعلام کرد شهر ووهان منشاء ظهور ویروس کرونا، امروز دیگر هیچ بیمار مبتلا به این ویروس را در بیمارستان‌های خود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ویروس کرونا در چینرویداد۲۴ یک مسئول بهداشتی چین روز یکشنبه اعلام کرد شهر ووهان که سال گذشته منشاء ظهور ویروس کرونا بود و همه گیری جهانی کووید ۱۹ از آن آغاز شد، امروز دیگر هیچ مبتلا به این بیماری را در بیمارستان‌های خود ندارد.‌

می‌ فنگ، سخنگوی کمیسیون بهداشتی چین اعلام کرد به لطف تلاش‌های مسئولان و پرسنل درمان و بهداشت ووهان و دیگر شهر‌های کشور، در تاریخ بیست و ششم آوریل (امروز یکشنبه) شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در ووهان به صفر رسید.

طبق آخرین آمار و ارقامی که مسئولان بهداشتی چین از مبتلایان و قربانیان کووید ۱۹ در ووهان منتشر کردند، تعداد بیماران کووید ۱۹ در این شهر ۴۶ هزار و ۴۵۲ نفر (۵۶ درصد کل مبتلایان به این بیماری در چین) و تعداد قربانیان این بیماری ۳ هزار و ۶۸۹ نفر (معادل ۸۴ درصد کل قربانیان این بیماری در چین) اعلام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.
ناهماهنگی در مدیریت و شدت‌گرفتن بحران‌کووید-۱۹

ناهماهنگی در مدیریت و شدت‌گرفتن بحران‌کووید-۱۹

متأسفانه تعداد مبتلایان، بستری‌شدگان و متوفیان درگیر با بیماری کووید-۱۹، در شهر تهران در حال افزایش است. اگرچه بخشی از افزایش آمار مبتلایان مربوط به افزایش تعداد تست‌های بیماری است که باید همچنان هم هرچه بیشتر افزایش یابد، اما دستگاه‌های متکفل مدیریت کووید-۱۹، در مجموع برخلاف عملکرد مناسب و هماهنگ خود در موج اول بیماری در فاصله اسفند۱۳۹۸ تا اردیبهشت۱۳۹۹، در موج جدید بیماری تاکنون عملکرد موفقی نداشته و نتوانسته‌اند سهم مناسبی در جلوگیری از شیوع بیماری ایفا کنند