کد خبر: ۱۱۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران گفت: با افزايش 3 رام قطار به خط 4 مترو تهران، فاصله گذر حرکت قطارها در اين خط كاهش يافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، محمد احمدي بافنده با اشاره به تاکید شهردار محترم تهران و معاون حمل و نقل در خصوص کاهش فاصله گذر قطارها در مترو،اظهار داشت: خط 4 مترو تهران از پرترددترين خطوط مترو است و به همين دليل كاهش فاصله گذر حركت قطارها در اين خط اهميت ويژه اي دارد.

وي افزود: با اضافه شدن 3 رام قطار جديد به اين خط فاصله گذر حركت قطارها از 6 به 5 دقيقه كاهش يافت و در زمان پرتردد مترو يعني مابين ساعات 6 صبح الي 10 و 30 دقيقه و 17 الي 20 و 30 دقيقه اين كاهش اعمال مي شود.

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران ادامه داد: اقدام بعدي، رفع عيوب و اطمينان كامل از صحت عملكرد پله‌هاي برقي، آسانسورها و ساير تجهيزات مترو است؛ ضمن اينكه در حال حاضر نيز بيش از 22 دستگاه آسانسور در نيمه شرقي خط 2 مترو تهران به بهره برداري رسيده و رفع نقص و راه اندازي آسانسورها در ايستگاه هاي ديگر نيز در دست انجام است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.