کد خبر: ۱۱۰۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در پی عملیات‌های صورت گرفته از سوی پلیس استان مرکزی ۲۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان در فروردین ماه امسال کشف شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار حسن مفخمی شهرستانی اظهار کرد: در سال جدید یکی از مهم‌ترین برنامه‌های عملیاتی پلیس استان مرکزی در تحقق هر چه بهتر پلیس پاسخ‌گو، در حوزه مبارزه اثربخش با مواد مخدر باز تعریف و برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به کشف ۲۰۱ کیلو و ۳۸۶ گرم انواع مواد مخدر در فروردین ماه امسال در عملیات‌های پلیس استان مرکزی، ادامه داد: در این عملیات‌ها تعداد ۱۶ نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان طرح‌ریزی پیش‌دستانه پلیس استان مرکزی در پیشگیری از ورود و عرضه مواد مخدر در عملیات‌های برون استانی، عنوان کرد: بسیاری از کشفیات پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر با اشراف اطلاعاتی و هوشمندسازی عملیاتی پلیس در این حوزه، خارج از استان و قبل از ورود مواد مخدر به دست آمده است.

مفخمی شهرستانی اجرای طرح ظفر و طرح‌های پاک‌سازی نقاط جرم خیز را اقدامی مهم در رسیدگی به مطالبات مردمی برشمرد و گفت: در فروردین امسال ۳۰۶ معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر نیز دستگیر و برای برخورد قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی بیان کرد: نگاه پیشگیرانه پلیس در بخش آموزش ضمن توسعه فرهنگ خودمراقبتی همراهی مردم با پلیس را در اجرای طرح‌های مقابله‌ای برای برخورد با معضل مواد مخدر به همراه دارد و شهروندان با ارائه گزارش‌هایی در خصوص فعالیت سوداگران مرگ در اجرای عملیات‌های پاک‌سازی و برخورد با موادفروشان و قاچاقچیان از نقش مؤثری برخوردار هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.