کد خبر: ۱۱۰۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
مدیر امور منابع آب دماوند خبر داد
مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی ۱۰ حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: ۵ حلقه از چاه های غیرمجاز مسدود شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی عباسی در گفتگو با خبرنگاران، از شناسایی ۱۰ حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: ۵ حلقه چاه غیر مجاز نیز مسدود شده است.

عباسی افزود: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضائی در جهت صیانت از منابع آبی پنج حلقه چاه غیر مجاز به عمق ۱۲۹ متر آبدهی یک لیتر در ثانیه به منظور اجرای طرح احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است.

وی بیان داشت: با انجام این عملیات از خروج ۱۴ هزار و ۹۸۴ متر مکعب آب در سفره‌های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

مدیر امور منابع آب دماوند اظهار داشت: با تلاش گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضائی ۱۰ حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور شناسایی شد که در ۲ مورد در حال حفر، ادوات حفاری چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالا بر توسط مأموران گشت و بازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل شد.

عباسی عنوان داشت: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌های سطحی و زیرزمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار