کد خبر: ۱۱۰۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
کارگروه قرآنی اداره کل بانوان سازمان تبلیغات در آستانه ماه مبارک رمضان طرح تربیتی بانوان نخبه و اندیشه‌ورز در عرصه مدیریت فرهنگی قرآنی کشور را آغاز کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عاطفه سعیدی‌نژاد - مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان - در رابطه با طرح تربیتی بانوان نخبه و اندیشه‌ورز اظهار کرد: این طرح با هدف جذب و آماده‌سازی بانوان نخبه و اندیشه‌ورز در صدد تربیت مدیران آینده فرهنگی و قرآنی کشور است.

او خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت صحنه فرهنگ کشور و ضرورت وجود اندیشه‌های راقی و نو در این صحنه لازم است جوان‌هایی را وارد صحنه عمل کنیم که از لحاظ تولید فکر و اندیشه در رده بالایی بوده و بتوانند صحنه فرهنگی جامعه را به درستی شناخته و طراحی راهبردی صحیحی برای اقدام در این صحنه داشته باشند.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان تصریح کرد: برخلاف عموم طرح‌های معرفتی-تربیتی، آموزش در این طرح فرع است و مخاطب از ابتدا در صحنه عملیات طراحی فرهنگی قرار گرفته و در این صحنه آموزش‌های لازم در زمینه تفکر راهبردی، تفمر تحلیلی، تولید اندیشه و... را نیز فرامی‌گیرد.

سعیدی‌نژاد ادامه داد: ما برای بهبود فضای قرآنی کشور در دستگاه تبلیغی به افرادی احتیاج داریم که علاوه بر مبانی اندیشه‌ای صحیح، فهم درست از فرهنگ و مدیریت فرهنگی، توانایی طراحی راهبردی و مدیریت این فضا را نیز داشته باشند.

ثبت نام در این طرح در آستانه ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به نقش حمل و نقل عمومی در مدیریت شهری آینده گفت: حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد.
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.