کد خبر: ۱۱۰۲۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: متاسفانه از سال‌های قبل شاهد این هستیم که اتوبوس‌ها زیر پل فردیس توقف می‌کنند تا بتوانند مسافرگیری داشته باشند و همین باعث بروز تصادفات می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهرداد بابایی  اظهار کرد: صبح امروز سه‌شنبه دوم اردیبهشت گزارشی مبنی بر تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه اتوبوس در محدوده پل فردیس آزادراه کرج-تهران به اورژانس استان ارسال شد.

وی با بیان اینکه به محض اطلاع از این سانحه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند، افزود: در این حادثه صرفا کمک راننده اتوبوس دچار آسیب سطحی و کوفتگی شده و خوشبختانه فرد دیگری مصدوم نشده بود.

وی افزود: فرد مصدوم شده نیاز به انتقال به بیمارستان نداشت و به صورت سرپایی از خدمات درمانی استفاده کرد.

این مسئول با اشاره به علت این حادثه گفت: متاسفانه از سال‌های قبل شاهد این هستیم که اتوبوس‌ها زیر پل فردیس توقف می کنند تا بتوانند مسافرگیری داشته باشند و همین باعث بروز تصادفات می‌شود.

بابایی افزود: از مردم درخواست می‌شود برای سفر صرفا به پایانه‌های مسافربری استان مراجعه کنند و از شیوه سرراهی برای سوار شدن به اتوبوس استفاده نکنند تا جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.