کد خبر: ۱۱۰۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
اعلام آمادگي بنیاد برکت براي همكاري با سرمايه‌گذاران؛
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: این بنیاد در راستای محرومیت‌زدایی، آمادگی همکاری با سرمایه‌گذاران با اعطای وام 5 میلیارد توماني بدون بهره است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در جهرم با اشاره به این‌که عمده کار بنیاد برکت به ثمر رساندن اهداف اقتصاد مقاومتی است، گفت: تلاش‌های این بنیاد در راستای رشد اقتصادی با ایجاد اشتغال و توانمندسازی مناطق محروم است.

وی به اجرای این برنامه‌ها در قالب طرح توانمندسازی مناطق محروم اشاره کرد و افزود: اقدامات این بنیاد در راستاي محرومیت‌زدایی، عمدتاً با مشارکت در طرح‌های توانمندسازی اقتصادی، احداث مساجد، مدرسه و خانه‌ی بهداشت انجام مي شود و معتقدیم تحقق این اهداف جز با همکاری مردم میسر نمی‌شود.

نوروزی افزود: 70 درصد اقدامات بنیاد برکت تلاش برای رشد اقتصاد بوده که شامل ایجاد اشتغال و توانمندسازی مناطق محروم است و تنها 30 درصد توان این بنیاد را به مسایلی مانند ساخت مسجد، خانه‌های بهداشت و مدرسه متمرکز کرده‌ایم چراکه معتقدیم اگر منطقه‌ی محرومی را ازلحاظ اقتصادي توانمند و مردم را شریک کار اقتصادی کنیم، خودبه‌خود در آن منطقه با مشارکت‌های مردمی مسجد و مدرسه و نظایر آن ساخته خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد برکت از آمادگی این بنیاد برای مشارکت با شریکان و کارآفرینان اقتصادی خبر داد و تصریح کرد: در این راستا تا سقف 49 درصد حاضر به شراکت هستيم و چنان‌چه طرف مقابل توان ایجاد کارگاه، کارخانه و بنگاه اقتصادی داشته باشد به همکاری با او و پرداخت ۵۰ میلیارد ریال وام بدون بهره اقدام می‌کنیم.

نوروزی با اشاره به این‌که مدت شراکت بنیاد برکت با شرکای اقتصادی سه تا پنج سال تعیین شده است، از آمادگی این بنیاد برای محرومیت‌زدایی روستاهای شهرستان جهرم خبر داد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

حناچی با اشاره بهتهران از مشکل تمرکز رنج می برد، خطاب به رئیس جمهور گفت: این مشکل یک مشکل حاکمیتی است؛ جمعیت باید به شکل تعادل منطقه‌ای در کل کشور توزیع و از ظرفیت هیات وزیران در این امر استفاده شود.
بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.
آخرین اخبار