کد خبر: ۱۱۰۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد
معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه های عمرانی با درنظر گرفتن تمهیدات بهداشتی برای کارگران فعال شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: پس از تعطیلات ایام نوروز پروژه های عمرانی شهرداری تعطیل نبوده است بلکه با ظرفیت کمتر و تنها با استفاده از کارگران مقیم مشهد با درنظرگرفتن مسائل بهداشتی فعال بوده است.
وی اضافه کرد: اما از روز شنبه و با رفع محدودیت های تردد و حضور کارگران مقیم شهرستان ها پروژه های ستادی نیزفعالیت شان افزایش پیدا کرده است.
وی در خصوص میزان پیشرفت تقاطع چهارسطحی آزادگان واقع درمیدان نمایشگاه نیز اظهارکرد: این پروژه درحال حفاری جهت شمع ریزی، اجرای فوندانسیون و زیرسازی برای ایجاد مسیرهای انحرافی است و درحال حاضر از14 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
کاظمی ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا درزمانبندی درنظرگرفته شده برای بهره برداری از پروژه تاخیرکمی ایجاد شده است که به دنبال جبران این عقب افتادگی هستیم.
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد درباره وضعیت اجرای تقاطع غیرهمسطح مصلی نیز گفت: این پروژه نیز فعال بوده و از7 فروردین ماه مسیر انحرافی ایجاد وعملیات خاکبرداری برای اجرای باند اصلی درحال انجام است.
وی افزود: پایانه و پارکینگ بزرگ آزادی نیز در حال حاضرازحدود40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که با زمانبندی فشرده ظرف 7 الی 8 ماه آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.