کد خبر: ۱۱۰۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر خبر داد
فرمانده انتظامی دره شهر از غرق شدن نوجوان ۱۹ساله هنگام شنا در رودخانه سیمره واقع در شهرستان دره شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی جمالوندی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی تماس‌های مردمی مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در منطقه «سیاه گلال پل زال» بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی بخش ماژین برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد نوجوانی ۱۹ ساله برای شنا به دخل رودخانه رفته و به دلیل نداشتن مهارت کافی در فنون شنا غرق شده است.

وی بیان کرد: متاسفانه به علت عمق زیاد و شدت آب رود خانه جسد این نوجوان کشف نشده و تلاش کماکان برای یافتن جسد ادامه دارد.

سرهنگ جمالوندی با ابراز تاسف از این حادثه دلخراش، خاطر نشان کرد: والدین ضمن مواظبت از فرزندان خود، از تنها گذاشتن آنها در مسیر رودخانه‌ها و نهرها خودداری و همچنین از شنا کردن فرزندان و نوجوان در رودخانه‌ها ممانعت کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث ناگواری نباشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.