کد خبر: ۱۱۰۱۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
شهردار کرمان:
شهردار کرمان با اشاره به اینکه قطع درختان در جنگل قائم را شدیداً تکذیب می‌کنم، گفت: به مدیرعامل سازمان بهشت زهرا تاکید کرده ام حق قطع حتی یک اصله درخت را هم ندارند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهران عالم زاده در گفتگو با خبرنگاران در خصوص پخش مطلبی در زمینه قطع درختان در جنگل قائم شهر کرمان به منظور توسعه آرامستان اظهار کرد: در این خصوص به مدیرعامل سازمان بهشت زهرا تاکید کرده‌ام که حق قطع حتی یک اصله درخت را هم ندارند.

وی گفت: مدیرعامل بهشت زهرا به بنده اطمینان خاطر داده که نه تنها تاکنون درختی در این منطقه قطع نشده است، بلکه از این پس هم این اتفاق رخ نخواهد داد.

شهردار کرمان بیان کرد: اگر بنا به ضرورتی نیاز به جابجایی درخت باشد؛ امکانات جابجایی درخت را داریم اما تاکنون چنین موردی هم وجود نداشته است.

عالم زاده گفت: اگر کسی قطع حتی یک اصله درخت در جنگل قائم را ثابت کند، نه تنها به او جایزه می‌دهم بلکه با مدیرعامل مربوطه هم به دلیل اینکه این کار را بدون اجازه انجام داده است، شدیداً برخورد می‌کنم.

وی در خصوص اینکه در عکس‌های پخش شده قبور در مجاورت درختان قرار دارند، بیان کرد: این قبور در مکانی است که درخت وجود ندارد؛ در نقشه‌های گوگل وضعیت درختان مشخص است و مردم می‌توانند با مقایسه نقشه‌های کنونی با گذشته، وضعیت درختان را چک کنند؛ اگر تغییری دیده شود خلاف صورت گرفته است.

شهردار کرمان با بیان اینکه قطع درختان در جنگل قائم را شدیداً تکذیب می‌کنم، گفت: به مسئولان مربوطه تاکید شده که نباید هیچ درختی قطع شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت آرامستان جدید کرمان هم گفت: در این خصوص در تلاشیم که در بحث مالکیت زمین به توافق برسیم.

عالم زاده به اشاره به اینکه از شش الی هفت ماه بعد از رفع مشکل تعارض مالکیت، تدفین در آرامستان جدید شروع می‌شود، افزود: به زودی در جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی استاندار کرمان در این خصوص تصمیم گیری می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.