کد خبر: ۱۱۰۱۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه بارندگی‌ها از نظر شدت و زمان با گذشته متفاوت است، گفت: ۶۰ درصد نقاط حادثه خیز قم در زمان بارندگی در سطح شهر توسط شهرداری مناسب‌سازی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید امیر سامع با بیان اینکه بارندگی‌ها از نظر شدت و زمان با گذشته متفاوت است، اظهار کرد: در حال حاضر با اقدامات شهرداری ۶۰ درصد نقاط حادثه خیز در زمان بارندگی در سطح شهر قم مناسب سازی شده است، اما مردم همچنان ناراضی هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری قم ادامه داد: ورود سیلاب و پس زدگی فاضلاب در زمان بارندگی به خانه‌های مردم و نیز مسدود شدن شبکه معابر خط قرمز شهرداری است از همین رو همه تلاش‌ها و اولویت اقدامات برای پیشگیری در این زمینه است.

سامع با تأکید بر اینکه مدیریت آب داخل شهرها به ویژه وقتی آب از بیرون وارد شهر می‌شود بسیار مشکل است، عنوان کرد: پنج نقطه بالادست حادثه خیز برای شهر قم شناسایی شده است که با انجام طراحی‌های لازم و اقدامات مناسب می‌توان از به وقوع پیوستن حوادث با خسارت جانی جلوگیری کرد.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.