کد خبر: ۱۱۰۰۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
معاون شهردار قم خبر داد
معاون شهردار قم با بیان اینکه بارندگی‌ها از نظر شدت و زمان با گذشته متفاوت است، گفت: ۶۰ درصد نقاط حادثه خیز قم در زمان بارندگی در سطح شهر توسط شهرداری مناسب‌سازی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید امیر سامع در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، با بیان اینکه بارندگی‌ها از نظر شدت و زمان با گذشته متفاوت است، اظهار کرد: در حال حاضر با اقدامات شهرداری ۶۰ درصد نقاط حادثه خیز در زمان بارندگی در سطح شهر قم مناسب سازی شده است اما مردم کماکان ناراضی هستند.

وی ادامه داد: ورود سیلاب و پس زدگی فاضلاب در زمان بارندگی به خانه‌های مردم و نیز مسدود شدن شبکه معابر خط قرمز شهرداری است از همین رو همه تلاش‌ها و اولویت اقدامات برای پیشگیری در این زمینه است.

معا. ن شهردار قم با تأکید بر اینکه مدیریت آب داخل شهرها به ویژه وقتی آب از بیرون وارد شهر می‌شود بسیار مشکل است، عنوان کرد: ۵ نقطه بالادست حادثه خیز برای شهر قم شناسایی شده است که با انجام طراحی‌های لازم و اقدامات مناسب می‌توان از به وقوع پیوستن حوادث با خسارت جانی جلوگیری کرد.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.