کد خبر: ۱۱۰۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد تاکید کرد
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه غرفه های قطار شهری توسط پیمانکار به متقاضیان واگذار شده است، تاکید کرد: تمدید اجاره یا واگذاری غرفه ها به متقاضیان، مطابق مصوبه شورای شهر در خصوص حمایت از آسیب دیگان از ویروس کرونا خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین مقدم با اشاره به انتشار پیام هایی در شبکه های مجازی در خصوص تمدید قراردادهای غرفه های تجاری ایستگاه های قطار شهری افزود: روز گذشته پیام هایی در شبکه های مجازی منتشر شد مبنی بر این که این شرکت در قبال اخذ ودیعه و همچنین وصول چک از غرفه داران در ایام تعطیلی برخلاف مصوبه حمایتی شورای اسلامی شهر وتاکیدات شهردار برحمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا اقدام به تمدید قرارداد کرده است.
وی اضافه کرد: طبق بررسی انجام شده مشخص شد که پیامک ارسالی، که از قبل تعریف شده در سامانه پیامکی پیمانکار تعریف شد و برای تعداد محدودی از غرفه داران به صورت سیستماتیک چند روز قبل از پایان قرارداد هر غرفه و مطابق روال معمول ارسال شده و الزام آور نبوده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون غرفه دارانی که تمایل به تمدید قراداد دارند می توانند بدون پرداخت وجه الضمان نسبت به تمدید اقدام نمایند، اظهارکرد: چک های برداشت شده از حساب غرفه داران نیز مربوط به مطالبات پیمانکار از غرفه داران در سررسید قبل از تعطیلی قطار شهری بوده که توسط بانک به صورت اتومات برداشته شده است.
مبین مقدم ادامه داد: با پیگیری های انجام شده از سوی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، تمامی چک های ارسال شده به بانک و وجوه اخذ شده که سررسید آن در بازه زمانی تعطیلی قطار شهری باشند توسط پیمانکار به غرفه داران عودت یا به حساب بستانکاری آنان منظور می شود.
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: در راستای حمایت از غرفه داران، دوشنبه ۲۵ فروردین ماه، جلسه ای با مدیرعامل شرکت «یکتا پیشگامان مشهد» پیمانکار غرفه ها و نمایندگان غرفه داران در محل شرکت بهره برداری قطارشهری برگزار و در خصوص نحوه تمدید قرادادها، وصول نشدن چک ها تا اطلاع ثانوی و اعمال تعدیل قراردادهای اجاره مطابق مصوبه حمایتی شورای اسلامی شهر مشهد تصمیم گیری شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.