کد خبر: ۱۰۹۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: تمامی مراکز اقامتی، هتل‌ها و اماکن گردشگری سطح اردبیل به کابین ضدعفونی‌ کننده مجهز می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نادر فلاحی در جریان نصب کابین ضدعفونی‌کننده در هتل‌های اردبیل عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود تمامی مراکز اقامتی، هتل‌ها و اماکن گردشگری سطح استان اردبیل به کابین ضدعفونی‌کننده مجهز می‌شوند.

وی افزود: با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده کابین‌های ضدعفونی‌کننده به همت تیم‌های فناوری پارک علوم و فناوری استان و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا نصب می‌شود.

فلاحی تصریح کرد: همچنین علاوه بر این طبق تفاهم‌نامه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با پارک علم و فناوری برنامه‌های پیشگیرانه خوبی در مراکز گردشگری مناطق مختلف استان اجرا خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر ایزولاسیون مراکز گردشگری استان اردبیل، بیان کرد: برنامه‌های اساسی برای موقع پس از شکست بیماری کرونا در حوزه گردشگری استان اردبیل مبنای کار است و طی آن تمامی اماکن گردشگری استان ایزولاسیون می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از خدمات اداره کل میراث فرهنگی به صورت مجازی ارائه می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر علاوه بر برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری مجازی بسیاری از خدمات اداره کل میراث فرهنگی نیز به صورت مجازی ارائه می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.