کد خبر: ۱۰۹۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین:
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: سیلاب موجب شکستگی لوله شبکه توزیع گاز در منطقه رودک بویین زهرا شد که این لوله در دست تعمیر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسماعیل مفرد بوشهری در گفتگو با خبرنگاران در خصوص شکستگی لوله شبکه توزیع گاز در منطقه رودک اظهار داشت: روز گذشته پس از بارش‌های شدید و سیلاب در منطقه و طغیان رودخانه‌ها گزارشی دریافت شد که که شکستن لوله گاز موجب آتش سوزی شده و آتشی در داخل رودخانه دیده می‌شود (ترکیب آب و آتش) که احتمال شکستگی لوله گاز هست.

وی افزود: بلافاصله مأموران شرکت گاز به منطقه اعزام شدند و مشخص شد به دلایل نامعلومی که شاید سیلاب نیز عامل آن باشد و برخورد سنگ‌های سیلاب به لوله موجب شکستگی در لوله شبکه توزیع شده آتش در آب دیده شده است.

لوله انتقال گاز آسیب ندیده است

بوشهری تصریح کرد: این خط فقط برای شبکه توزیع تعدادی از واحدهای مرغداری و تولیدی است که بلافاصله گاز منطقه قطع شده و شبکه برای تعمیر آماده شده است و لوله اصلی انتقال گاز هیچ آسیبی ندیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین یادآور شد: به دلیل سیلاب رودخانه و حجم بالای آب فعلاً امکان تعمیر لوله گاز نیست و به محض کاهش حجم سیلاب رودخانه این کار انجام خواهد شد.

وی گفت: این لوله از کف رودخانه عبور کرده و پس از شکستگی بلافاصله گاز عبوری قطع شده و سوخت دوم چند واحد محدود مرغداری تأمین شده تا در روند تولید آنها مشکلی ایجاد نشود.

بوشهری اظهار داشت: گاز منازل مسکونی دایر است و هیچ مشکلی برای این محدوده وجود ندارد.

این حادثه موجب شد برای ساعاتی صحنه‌های بدیعی از آب و آتش در کنار هم خلق شود.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، شرکت گاز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.