کد خبر: ۱۰۹۷۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت در حال حاضر با شاخص میانگین ۲۲ در شرایط پاک است و پیش‌بینی می‌شود که این وضعیت تداوم داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، با برقراری شرایط مساعد جوی، وزش باد و بارش باران تا صبح امروز (۲۱ فروردین) کیفیت هوای شهر تهران در وضعیت پاک قرار می‌گیرد.

با برقراری شرایط ناپایدار جوی طی روز همراه با وزش باد مؤثر و احتمال بارش، انتظار می‌رود کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی بمان البته طی امشب به دلیل کاهش تندی باد و افزایش ترافیک غلظت آلاینده‌ها افزایش می‌یابد. با این‌ وجود کیفیت هوا در وضعیت سالم قرار خواهد داشت. 

این وضعیت تا صبح فردا (۲۲ فروردین) ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود که افزایش نسبی در غلظت آلاینده‌ها نسبت به روز قبل مشاهده شود.

به‌تدریج با افزایش تندی باد و احتمال رگبار پراکنده طی فردا بر میزان ناپایداری جوی افزوده می‌شود که پراکندگی آلاینده‌ها را به دنبال دارد.

از این‌رو در اواخر وقت فردا (۲۲فروردین ماه) از غلظت آلاینده‌ها کاسته می‌شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده سالم و پاک قرار می‌گیرد.

بر اساس داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۵۳ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۲۲‌ در شرایط پاک است.

انتهای پیام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.