کد خبر: ۱۰۹۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
تفاهم نامه ایجاد اولین باغ موزه آجر کشور بین شهرداری منطقه ١٩ و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران منعقد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در جلسه‌ای که به همین منظور با حضور شهردار منطقه و معاونین حوزه های شهرسازی و معماری، خدمات شهری و برنامه ریزی و مدیر عامل و معاونین شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، علی توکلی شهردار منطقه احداث باغ موزه آجر را گامی مهم برای حفظ هویت فرهنگی و تاریخی منطقه دانست و اعلام کرد: این پروژه برای اولین بار در سطح خاورمیانه اتفاق می افتد.

وی ضمن تشکر از مساعدت و نگاه ویژه مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی در احداث این پروژه ملی به لزوم تسریع در احداث باغ موزه آجر و بهره برداری شهروندان از آن اشاره کرد و گفت: باتوجه به بررسی میدانی و لزوم حفظ یکی از هویت های فرهنگی و تاریخی منطقه و تأکید اعضای شورای اسلامی شهر و موافقت شهردار تهران، طرح احداث باغ موزه آجر طی پیشنهادی از سوی منطقه 19 به مسئولان شهرداری تهران منعکس شد. 

به گفته وی، با مساعدت و تدبیر صورت گرفته مقرر گردید توسط شرکت توسعه فضاهای فرهنگی و همکاری منطقه در کوتاه‌ترین زمان اجرا شود.

در این جلسه همچنین علیرضا آقایی - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تأکید بر اجرای سریع‌تر این پروژه و انتخاب پیمانکار ذیصلاح در اسرع وقت به ظرفیت های این شرکت در ایجاد و توسعه فضاهای فرهنگی در شهر تهران و منطقه 19 پرداخت. 

براساس گزارش روابط عمومی منطقه ۱۹، به گفته وی، ایجاد باغ موزه آجر در منطقه ١٩ از اولویت های اجرایی  شرکت در سال جدید می‌باشد و کلنگ احداث نخستین باغ موزه آجر خاورمیانه بزودی پس از انجام مقدمات طرح در اراضی ناحیه ٣ این منطقه بر زمین خواهد خورد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.