کد خبر: ۱۰۹۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از آغاز به‌کار اتوبوس‌های شهری کرج در هفته آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید استاد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای آغاز به کار مجدد ناوگان عمومی (اتوبوس‌های شهری) در کرج، اظهار کرد: مقرر بود تردد اتوبوس‌های شهری از بیستم فروردین آغاز شود اما به دلیل تعطیلی اصناف، بازاریان و همچنین بخش مهمی از کارکنان ادارات که در کاهش ترددهای شهری مؤثر است، آغاز به کار ناوگان با تأخیر انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه آغاز به کار بخشی از اصناف استان از بیست و سوم فروردین ماه خواهد بود، به احتمال ۹۰ درصد اتوبوس‌های شهری نیز از ابتدای هفته آینده آغاز به کار می‌کنند.

به تازگی سوار کردن سه سرنشین در عقب تاکسی‌ها در پایتخت ممنوع شده است، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در این خصوص گفت: در حال حاضر تصمیمی برای اجرایی کردن این فرآیند در کرج نداریم.

استاد کاظمی با این توضیح که در حال برنامه ریزی و بررسی این موضوع هستیم که در کرج نیز سوار کردن سه سرنشین در صندلی عقب تاکسی‌ها ممنوع باشد، افزود: در این مورد با مسئولان شهری کلان‌شهرهایی مانند تبریز، اصفهان و یا مشهد نیز مذاکراتی خواهیم داشت که آیا آنها نیز این تصمیم را اجرایی خواهند کرد و بعد از مذاکرات نهایی تصمیم اتخاذ می‌شود.

وی گفت: تا روز شنبه هفته آتی تصمیم نهایی در خصوص مجاز بودن یا ممنوعیت سوار کردن سه سرنشین در صندلی عقب تاکسی‌های کرج را اطلاع رسانی خواهیم کرد.


برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.