کد خبر: ۱۰۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به بارش برف در محور کرج - کندوان، گفت: با تلاش نیروهای راهداری تردد جریان دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، گودرز محمودی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به بارش برف در محور کرج - کندوان، اظهار کرد: محدوده بارش در این محور از گچسر تا تونل کندوان است.

وی گفت: با توجه به بارش برف و باران در محورهای استان البرز نیروهای راهداری در تمامی محورها مستقر هستند و در صورت نیاز در محوری مانند کرج - کندوان که بارش برف را داریم عملیات پاکسازی محور انجام خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به اینکه بارش برف در محور کرج - کندوان در برخی مقاطع با شدت بیشتری همراه بوده است، گفت: اما تردد در این محور در جریان است.

محمودی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمامی محورهای استان باز است و تردد جریان دارد، گفت: با توجه به وقوع بارش‌ها و لغزندگی جاده‌ها لازم است که مسافران از انجام ترددهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت انجام سفر نکات ایمنی لازم را رعایت کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.