کد خبر: ۱۰۹۶۳۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد:
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: در پی بارش های روز گذشته مشهد، تجمع آب در پنج نقطه این کلانشهر اتفاق افتاد که در همان ساعت اولیه موارد رفع و هیچ معبر و زیرگذری مسدود نشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صحراگرد در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: با استقرار تمامی تجهیزات و نیروهای خدمات شهری خوشبختانه مورد آب‌گرفتگی در سطح شهر مشاهد نشده است.

وی افزود: به دلیل شدت باران و رگباری بودن آن برخی از معابر از جمله بلوار جمهوری، بلوار شهید ناصری، خیابان ابوذر، بلوار حر و خیابان بنی‌هاشم در محدوده شیرودی دچار تجمع آب شد و در حالی که هیچ معبر و زیرگذری مسدود نشده است.

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: همانطور که در بارش‌های گذشته محدوده خیابان پنج تن ۴۷ دچار پس زدگی شبکه فاضلاب شد، در این بارش نیز آب ناشی از پس زدگی این شبکه در سطح معبر جاری شد که در همین راستا همکاران و نیروهای خدمات شهری نسبت به ایمن سازی مسیر اقدام کردند.

وی با بیان اینکه امروز تعداد ۲۵ دستگاه تانکر ،۱۳ دستگاه پمپ خودمکش، ۱۲۰ دستگاه موتور پمپ سیار و ۲۰ هزار و ۹۰۰ کیسه شن در سطح شهر به صورت آماده استفاده قرار داده شده بود، ادامه داد: حدود ۵۰۰ نیروی آتش‌نشان به همراه ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در ۵۰ ایستگاه و پایگاه آتش‌نشانی و حوزه‌های فرماندهی و ستادی این سازمان در حالت آماده‌باش هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.