کد خبر: ۱۰۹۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری بیماری کرونا در اصفهان:
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در اصفهان گفت: تردد غیرضروری در شهر اصفهان و سفرهای بین شهری تا ۳۰ فروردین ماه با جریمه همراه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الله غلامی در گفت و گو با خبرنگارانبا اشاره به آخرین مصوبات ستاد استانی پیشگیری با کرونا اظهار داشت: تا بیستم فروردین ماه تردد بین شهری و غیربومی ممنوع و با جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف یک ماهه خودرو همراه است؛ تردد تنها در همان شهر و در مواقع ضروری مجاز خواهد بود و بعد از تصویب ستاد ملی تا ۳۰ فروردین ماه تمدید خواهد شد.

وی افزود: صنوف پیوست یک که در پیوند با مایحتاج و کالاهای اساسی و ضروری هستند مجاز به فعالیت هستند و مابقی تعطیل خواهند بود.

آموزش از طریق مجازی ادامه خواهد داشت

سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در اصفهان با بیان اینکه تصمیم برای بازگشایی آموزش و پرورش و دانشگاه ها در قالب پیشنهاداتی عرضه شده است، تصریح کرد: آموزش از طریق مجازی ادامه خواهد داشت و با تایید نهایی توسط ستاد ملی از پانزدهم اردیبهشت ماه به صورت تدریجی متناسب با میزان جمعیت دانش آموزی و میزان بیماری در شهرستان ها به صورت مرحله ای به بازگشایی اقدام خواهیم کرد.

وی ابراز داشت: روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه با اعمال ستاد استانی تردد در استان کنترل شد و در ادامه نیز با اعمال طرح زوج و فرد از در منازل ترددهای غیرضروری در شهر با جریمه همراه خواهد شد.

غلامی به برگزاری بیست و سوم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در اصفهان در روز یکشنبه اشاره کرد و گفت: فاصله گذاری اجتماعی و در خانه ماندن می تواند زنجیره انتقال این ویروس را بشکند که نیازمند همکاری و پایبندی به مسئولیت اجتماعی شهروندان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.