کد خبر: ۱۰۹۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
طی ۸ روز گذشته؛
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از توقیف نزدیک ۴۰۰ خودرو همزمان با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان طی هشت روز گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی ابراهیمی در جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در استان افزود: در حال حاضر اکیپ‌های انتظامی استان در ۶۸ نقطه از استان مستقر بوده و بر روند تردد خودروها در جاده‌های استان تردد دارند.

وی ادامه داد: در طول زمان اجرای طرح تاکنون ١٢٣ هزار و ٨١۶ عدد ماسک، ۴٠٠ متر پارچه ساخت ماسک، ١٢۵ هزار و ٢٢۵ عدد دستکش بهداشتی و ٢۶۶ هزار و ٧۶٠ لیتر الکل و مواد ضدعفونی‌کننده از محتکران و متخلفان کشف شده است.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به رصد فضای مجازی و شایعات در خصوص این بیماری گفت: در این خصوص با ۸۰ مورد عوامل تنش زاد برخورد و ۲۶ نفر که رفتار نامناسب داشتند مورد برخورد جدی قرار گرفتند.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه از زمان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ۶۶٠ مورد واحد متخلف صنفی نیز در آذربایجان‌غربی شناسایی شده است اظهارکرد: تاکنون هزار و ٧١۵ واحد متخلف از زمان اجرای طرح شناسایی و با آنها برخورد شده است.

هفته آینده دستکش بسته‌های پنج جفتی در استان توزیع می‌شود

رئیس کمیته اقتصادی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی نیز در این نشست با اشاره به نیاز استان به دستکش گفت: محصولات یکی از شرکت‌های تولید دستکش استان تا چند روز آینده به صورت بسته‌های پنج جفتی در کل استان توزیع می‌شود.

بهنام شهدی در ادامه با اشاره به روند فعالیت اصناف در استان نیز افزود: اتاق‌های اصناف با همکاری ۴١ اتحادیه زیرمجموعه خود بر تعطیلی بازار استان تا ۳۱ فروردین نظارت جدی داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این نشست با اشاره به فعالیت اطلاع رسانی در استان افزود: برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب در خصوص بیماری کرونا جشنواره‌های متعددی در استان برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام ناصر خدایاری اظهارکرد: جشنواره‌های پیام رسان سلامت و نیز خاطره نویسی در زمان ماندن در خانه برگزاری نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی و معاونان بهداشت، درمان و غذا و داروی دانشگاه از مهمترین فعالیت بخش رسانه‌ای در استان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.