کد خبر: ۱۰۹۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
رئیس مرکز مشاوره پلیس کرمانشاه خبر داد
رئیس مرکز مشاوره پلیس کرمانشاه از ارائه مشاوره‌های تلفنی به عموم شهروندان در زمینه روانشناختی و غلبه بر ترس‌های کاذب در خصوص بیماری کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرگرد یونس کرمی اظهار داشت: پلیس به منظور غلبه بر بیماری کرونا، مشاوره‌های تلفنی به عموم شهروندان در زمینه روانشناختی و ترس‌های کاذب ارائه می‌دهد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در طول هفته صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و بعدازظهر نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با شماره‌های ۲۱۸۲۱۹۰۳ و ۲۱۸۲۱۹۰۴ تماس حاصل کنند.

رئیس مرکز مشاوره پلیس کرمانشاه ادامه داد: این روزها که کرونا در بیشتر کشورهای دنیا شیوع پیدا کرده ترس از ابتلای به این بیماری باعث ایجاد اختلال در زندگی رفتاری و حتی شخصیتی بسیاری افراد شده که همکاران ما در مرکز مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی پلیس کرمانشاه آماده ارائه مشاوره‌های کارشناسانه و روانشناختی به این افراد هستند.

کرمی خاطرنشان کرد: همچنین کارشناسان و روانشناسان این مرکز آماده ارائه مشاوره در حوزه‌های روان سنجی، خانوادگی، فردی، حقوقی، ازدواج، شغلی و … به شهروندان به صورت رایگان هستند.

وی به تعداد مشاوره‌های ارائه شده به شهروندان در سال گذشته اشاره و اظهار کرد: سال گذشته مجموعاً به ۱۶ هزار و ۸۰۰ نفر خدمات مشاوره‌ای ارائه شد که نسبت به سال ۹۷ که به ۱۴ هزار و ۴۰۱ نفر این خدمات ارائه شده بود ۱۵ درصد رشد داشته است.

رئیس مرکز مشاوره پلیس کرمانشاه تصریح کرد: ۱۲ هزار و ۴۰۷ نفر در مراکز مشاوره کلانتری‌ها و ۴ هزار و ۳۹۲ نفر نیز در مرکز مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی پلیس کرمانشاه تخت خدمات مشاوره‌ای رایگان قرار گرفتند.

کرمی یادآور شد: مراجعه به مرکز مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی و همچنین کلانتری‌های سطح استان در سال گذشته به ترتیب ۱۴ و ۱۲ درصد نسبت به سال ۹۷ رشد داشته است.

رئیس مرکز مشاوره انتظامی استان کرمانشاه از مصالحه ۷۴ درصدی پرونده‌های وارده به مراکز مشاوره پلیس کرمانشاه در سال گذشته خبر داد و گفت: این مقدار در مقایسه با سال ۹۷ بیش از ۳ درصد رشد نشان می‌دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.