کد خبر: ۱۰۹۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
هواشناسی استان تهران در اطلاعیه هشدار سطح نارنجی اعلام داد: وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی شمالی، نواحی مرکزی و نواحی جنوبی این استان از امروز تا فردا دوشنبه پیش بینی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این اطلاعیه آمده است: امکان دارد وزش باد به تاسیسات موقت، گلخانه ها، سازه های مرتفع و دکل ها آسیب زند.

در این اطلاعیه توصیه شده است: از قرار گرفتن در ارتفاعات، پرواز با گلایدر، انجام عملیات در برج ها، سازه های مرتفع و دکل ها، تقویت گل خانه ها و سازه های موقت خودداری شود.

بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز افزایش ابر در نواحی شمالی با احتمال بارش پراکنده یا رعد و برق در شمال شرق و ارتفاعات پیش بینی می شود.

همچنین از دوشنبه عصر با نفوذ سامانه بارشی به استان، به تدریج افزایش ابر و از اوایل وقت سه شنبه تا اوایل هفته آینده در بعضی ساعات بارش باران، رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید و در نواحی کوهستانی و ارتفاعات استان، در بعضی ساعات بارش باران و برف انتظار داریم.

طی این مدت بارش تگرگ در نواحی مستعد دور از انتظار نیست. از روز سه شنبه تا پنجشنبه انتظار کاهش دما به طور میانگین بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتی گراد خواهیم داشت.

 بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای یکشنبه(۱۷ و ۷)، دوشنبه (۱۹ و ۱۱)، سه شنبه(۱۴ و ۷ ) چهارشنبه( ۱۱ و ۵)، پنجشنبه( ۱۰و ۶ ) درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ورامین با ۲۴ درجه و فیروزکوه با یک درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.