کد خبر: ۱۰۹۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: بوستان‌های کرج تا از بین رفتن ویروس کرونا تعطیل است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیمان بضاعتی پور در گفت وگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از همکاری شهروندان کرجی در عمل به شعار "در خانه بمانیم" گفت: با برنامه ریزی ستاد مقابله با شیوع کرونا و تدابیر و پیگیری‌های شهردار کرج، پارک‌ها و بوستان‌های کرج در سیزدهم فروردین (روز طبیعت) اوقات آرامی را پشت سر گذاشتند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرحِ "فاصله گذاری اجتماعی" بیش از ۲۴۰ پارک و بوستانِ کلانشهر کرج به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، اظهار کرد: خوشبختانه در این ایام شهروندان با درک شرایط برای کنترل شیوع ویروس کرونا همکاری خوبی کردند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج عنوان کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی محدودیت‌هایی برای روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین نظر گرفته شد که نتیجه آن حضور نیافتن مردم در پارک‌ها و ماندن در خانه بود.

وی با بیان اینکه تا کنترل شیوع ویروس کرونا تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌ها ادامه خواهد داشت، اظهار امیدواری کرد: بیش از گذشته به شعار در خانه بمانیم عمل کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.