کد خبر: ۱۰۹۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
شهردار یزد خبر داد
شهردار یزد گفت: مسیر میدان مدرسی به سمت تفت مسدود است و مدیریت شهرستان تفت هم به شدت موضوع کاهش تردد را کنترل می کند و بر حسب شرایط محدودیت ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمال الدین عزیزی بندر آبادی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: همه اقدامات با توجه به برنامه ریزی ستاد مقابله با شیوع کرونا در یزد اعم از محدود کردن مسیرهای تردد و کاهش تردد داخل شهر همچنین کنترل مبادی خروجی و ورودی توسط شهرداری در حال انجام است.

وی افزود: با توجه به توصیه ماندن در خانه، ارائه خدمات آب، برق و سرویس بهداشتی و… به طور کامل در تمامی پارک‌ها و بوستان‌ها و مراکز تفریحی تعطیل است.

شهردار یزد با توجه به فرارسیدن ماه شعبان و اعیاد پیش رو در این ماه گفت: تمامی چراغانی‌ها در سطح شهر باید با مجوز و توسط شهرداری انجام شود.

وی با توصیه به اینکه مردم تردد داخل شهر را کمتر کنند تا زودتر زنجیره بیماری قطع شود، گفت: تب سنجی افراد در ورودی‌های شهر توسط تیم هلال احمر در حال انجام است و محدودیت‌های تردد تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

عزیزی گفت: مسیر میدان مدرسی به سمت تفت مسدود است و شهرستان تفت هم به شدت موضوع کاهش تردد را کنترل می‌کند و عبور از مسیر کمربندی هم موجب برگشت خودروی مسافر خواهد شد.

وی در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: بسیار طرح خوبی است و با توجه به همکاری ارگان‌ها در این طرح شهرداری‌ها می‌توانند با ارائه نقشی پر رنگ تر در این طرح لحاظ شوند.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.