کد خبر: ۱۰۹۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان:
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: پیرزن ۱۰۲ ساله زنجانی مبتلا به کرونا پس از هشت روز توانست بر این بیماری غلبه کند و از بیمارستان ترخیص شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمدی در گفتگو با خبرنگاران گفت: خانم ۱۰۲ ساله زنجانی مبتلا به کووید ۱۹ هشت روز پیش با وضعیت عمومی وخیم در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان پذیرش شده بود.

وی با بیان اینکه این پیرزن زنجانی متولد ۱۲۹۷ است، ادامه داد: این پیرزن زنجانی هشت روز پیش با وضعیت وخیم به بیمارستان امام حسین (ع) شهر زنجان منتقل و آزمایش‌های کرونای وی مثبت اعلام شد که در بیمارستان بستری شده بود.

محمدی با بیان اینکه خانواده پیرزن ۱۰۲ ساله زنجانی موافق رسانه‌ای شدن نام و تصویر وی نیستند، گفت: این بیمار با تلاش کادر درمانی بیمارستان امام حسین (ع) بعد از هشت روز مبارزه با بیماری کرونا، ۲ ساعت قبل از بیمارستان امام حسین (ع) ترخیص شد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: ۵۰ تخت برای بستری بیماران کرونای در بیمارستان‌های  تحت پوشش تأمین اجتماعی استان زنجان تدارک دیده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.