کد خبر: ۱۰۹۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
مدیرکل راهداری زنجان:
مدیرکل راهداری زنجان، گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا۱۵ فروردین ماه سفرهای برون شهری در زنجان ۸۱ درصد کاهش دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالحسین علی اکبری گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه ۸ هزار و۸۶۱ مسافر درون استانی و هشت هزارو ۵۶۵ مسافر برون استانی از جاده‌های استان جا به جا شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۱ درصد کاهش دارد.

وی با بیان اینکه استان زنجان سه ترمینال دارد، اظهار کرد: ترمینال‌ها ر وزانه ضدعونی می‌شود و برای مقابله با شیوع این بیماری با تمام توان فعالیت لازم را داریم.

مدیرکل راهداری زنجان، به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در زنجان اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح تردد در جاده‌های استان کاهش خوبی داشته است.

علی اکبری با بیان اینکه با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تعداد تردد در مبادی وردی زنجان بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته و خروجی هم بیش از ۷۹ درصد کاهش دارد، افزود: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی فقط خوردهایی که حامل بار مواد غذایی مردم هستند حق تردد در جاده‌ها را دارند و مردم در خانه بمانند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.