کد خبر: ۱۰۹۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
فرماندار شهرستان قزوین:
فرماندار شهرستان قزوین گفت: تمامی اصناف غیر ضروری در سطح شهرستان قزوین تا پایان هفته جاری تعطیل خواهند بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد شفیعی در رابطه با فعالیت صنوف در ایام پیش رو گفت: از همکاری صمیمانه اصناف بخصوص صنوف غیر ضروری در شهرستان قزوین تشکر می‌کنیم که با تعطیلی واحدهای صنفی خود گام مؤثری در راستای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا برداشته و باعث رواج فرهنگ در خانه ماندن در جامعه شده اند.

محمد شفیعی در رابطه با فعالیت صنوف غیر ضروری اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور و ستاد استانی مقرر شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری همه اصناف غیر ضروری در سطح شهرستان قزوین تا پایان هفته جاری تعطیل باشند.

وی تصریح کرد: در صورت مشاهده تخلف از سوی واحدهای صنفی افراد به دستگاه قضا معرفی شده و واحد صنفی نیز به مدت یک ماه پلمپ خواهند شد.

شفیعی از کسبه و اصناف شهرستان قزوین درخواست کرد با همکاری خود با مسئولان و تعطیلی مغازه‌ها نسبت به تداوم سلامت شهروندان مشارکت کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.