کد خبر: ۱۰۹۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
استاندار تهران گفت: جمع‌آوری و پذیرش معتادان متجاهر در استان تهران انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره پذیرش معتادین متجاهر در استان تهران اظهار داشت: نیروی انتظامی هر جایی که معتاد متجاهر ببیند، باید نسبت به جمع‌آوری آن اقدام کند.

وی یادآور شد: کمیته درمان مبارزه با مواد مخدر وزارت بهداشت یک ماه قبل مصوبه‌ای داشت که نسبت به پذیرش جدید معتادین متجاهر جلوگیری شود که این موضوع با تصمیم استانداری، وزارت کشور و ستاد مبارزه با موادمخدر مغایرت دارد.

استاندار تهران گفت: امروز مصوب شد که باید نسبت به پذیرش معتادین متجاهر در استان تهران اقدام شود و مراکز نگهداری معتادین نیز باید نگهداری آنها را تمدید کنند.

وی بیان داشت:شهرداری تهران نیز موظف شد ظرف چند روز آینده ظرفیت 2 هزار نفری نگهداری معتادین متجاهر را ایجاد کند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد:‌ نگهداری این افراد نیز باید براساس پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و نسبت به غربالگری آنها در خصوص بیماری کرونا نیز اقدامات لازم صورت بگیرد و در صورت مثبت بودن تست کرونا، به مراکر درمانی جهت قرنطینه اعزام شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.