کد خبر: ۱۰۹۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
رئیس پلیس اماکن پایتخت از پلمب ۸۰۰ واحد صنفی که جزو مشاغل ضروری نبودند خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ نادر مرادی  اظهار کرد: از ابتدای ابلاغ طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا کنون بالای ۴۱ هزار بازدید از اصناف در پایتخت داشته ایم که حدود ۱۴ هزار بازدید منجر به تذکر شده است.

وی افزود: حدود ۱۰۰ اخطار به اصناف ابلاغ شده است و بالای بیش از ۸۰۰ واحد صنفی منجر به پلمب شدند این را یادآوری کنم که واحدهایی پلمب شدند که غیر ضروری بودند و به تذکرات پلیس نظارت بر اماکن تهران بزرگ اهمیتی ندادند.

رئیس پلیس اماکن پایتخت یادآوری کرد: جا دارد از تمامی اصناف و کسبه و تجار تشکر و قدردانی کنیم که در این طرح در کنار ما بودند و همکاری لازم را با ما داشتند. تعداد ۸۰۰ واحد صنفی که عنوان شد اصناف غیرضروری بودند که این طرح را باید اجرا می‌کردند و همکاری نکردند که در نهایت منجر به پلمب واحد صنفی شده است.

مسافرخانه‌ها و هتل‌ها در پایتخت پذیرش مسافر دارند

سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: خوشبختانه برابر هماهنگی‌هایی که با رئیس اتحادیه و هتلداران انجام شده، مسافرخانه‌ها و هتل‌ها پروتکل وزارت بهداشت را با تمام مقررات و قواعدی که اعلام شده، رعایت می‌کنند و برای پذیرش مسافر مشکلی در این زمینه نداریم.

به گفته وی مسافرخانه‌ها و هتل‌ها موارد بهداشتی را رعایت و بعد اقدام به پذیرش مسافر می‌کنند که البته روزانه واحدهای نظارتی پلیس اماکن کنترل و نظارت‌های لازم را دارند که تا امروز در پایتخت مشکلی نداشتیم.


منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.