کد خبر: ۱۰۹۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین:
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: در عملیات مشترک یگان‌های حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی بیش از ۹۵۰۰ متر مربع از منابع ملی در منطقه حفاظت شده طارم سفلی رفع تصرف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی طاهری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: عده‌ای از افراد سودجو با کاشت ۱۲۰ اصله نهال نسبت به تصرف غیرقانونی بیش از ۹۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده طارم سفلی را تصرف کرده بوند که با اعزام تیم‌های گشت و بازرسی ضمن شناسایی این تخلف در یک عملیات مشترک توسط یگان‌های حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی استان قزوین رفع تصرف شد.

وی افزود: این تصرف در ایام تعطیلات نوروزی صورت گرفته بود که با برخورد قانونی نسبت به رفع تصرف و قلع و قمع نهال در داخل منابع ملی و منطقه حفاظت شده اقدام شد.

طاهری تصریح کرد: افراد متخلف پس از تنظیم صورت جلسه و تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین یادآور شد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین به صورت شبانه روزی در مناطق حفاظت شده و تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین حضور دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی و تخریب محیط زیست و منابع ملی با متخلفان طبق قانون برخورد قاطع خواهند کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.