کد خبر: ۱۰۹۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از کاهش ۹۳درصدی ورود و خروج مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا(ع) به مشهد از ابتدا تا سیزدهم فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال نود و هشت خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: از ابتدا تا سیزده فروردین ماه ۹۹، حدود ۳۸ هزار مسافر از طریق پایانه مسافربری مشهد وارد این شهر شدند این در حالی است که ۱۳ روز اول سال ۹۸ این آمار ۵۷۹ هزار نفر بوده و کاهش ۹۳درصدی را نشان می‌دهد.
وی افزود: خدمات اتوبوس و قطار شهری نیز تا ۱۷ فروردین در مشهد تعطیل است که برای تمدید این تعطیلی لایحه‌ای از طرف شهرداری به شورای شهر ارائه خواهد شد.
وی با بیان این که قبل از اجرای طرح فاصله گذاری ورودی خودرو مشهد ۸۸هزار دستگاه بود، اظهارکرد: روز پیش از اجرای طرح بر اساس ورود تعداد زیادی از مشهدی‌های خارج از استان این آمار به ۱۲۰ هزار رسید اما در روزهای بعد به ۶۰ هزار و نهایتا در روز ۱۳ فروردین به ۲۵هزار خودرو رسید که تعداد پنج هزار خودرو پلاک غیر مشهدی داشتند.
کاظمی ادامه داد: اول فروردین ۹۹ تعداد تردد یک میلیون و ۳۸۰ هزار خودرو در مشهد ثبت شده است، روز گذشته نیز ۲۵۰هزار خودرو در مشهد تردد داشتند که البته این آمار با ثبت پلاک‌های تکراری لحاظ شده است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.