کد خبر: ۱۰۹۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
وزیر بهداشت، از غربالگری بیش از ۹۰ درصد جمعیت هدف کرونا در کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید نمکی، در پایان نشست مجازی با کارشناسان سازمان جهانی بهداشت که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، از مردم برای اینکه روز گذشته در منزل ماندند، تقدیر و تشکر کرد و گفت: در نشست مجازی، کارشناسان جهانی فعالیت‌های ایران را مورد تقدیر و تحسین قرار دادند و خواستند که تجربیات خودمان را در اختیار کشورهای دیگر قرار دهیم.

وی با عنوان این مطلب که بیش از ۹۰ درصد جمعیت هدف در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا غربالگری شدند، افزود: اینکه آمار مبتلایان رو به افزایش است، به این دلیل است که ما با طرح‌هایمان توانستیم میزان بیماریابی را افزایش دهیم که این موضوع امروز مورد تأیید کارشناسان بهداشت جهانی هم قرار گرفت.

وزیر بهداشت ادامه داد: در همین راستا در روزهای آینده شاهد افزایش چشمگیر آمار بهبود یافتگان خواهیم بود.

نمکی تاکید کرد: ما در مرحله مدیریت بیماری هستیم و به مرحله مهار و کنترل کرونا نرسیده‌ایم.

وی افزود: همراهی مردم باعث شد که ما بتوانیم آمار افتخارآفرینی را در بین کشورهای شرق مدیترانه داشته باشیم و به سازمان جهانی بهداشت ارائه کنیم و مورد تأیید آنها قرار گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.