کد خبر: ۱۰۹۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان:
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان از تحویل هفت هزار واحد به سیل‌زدگان این استان خبر داد و گفت: در مجموع ۲۰ هزار واحد نیز تعمیر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود رضایی در جمع خبرنگاران به مناسبت سالگرد وقوع سیل فروردین ماه سال ۹۸، از تحویل ۷ هزار واحد احداثی به سیل زدگان لرستان خبر داد و اظهار داشت: استان لرستان در بازسازی مناطق سیل زده کشور پیشتاز است.

وی با اشاره به سیل ویرانگر سال گذشته، افزود: در پی وقوع این سیلاب ۴۹ هزار واحد مسکونی مورد ارزیابی قرار گرفت که ۳۲ هزار و ۵۰۰ واحد خسارت دیده تشخیص و اعلام شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان، تعداد واحدهای تعمیری را ۲۰ هزار واحد عنوان کرد و گفت: عملیات تعمیر تمامی واحدها به پایان رسیده و بر همین اساس پرونده تعمیرات واحدهای سیل زده استان لرستان بسته شده است.

رضایی با اشاره به ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد احداثی سیل زده در استان لرستان، بیان داشت: عملیات اجرایی و پی کنی تمامی ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد احداثی شروع شده است.

وی با اشاره به اجرای عملیات آرماتوربندی ۱۲ هزار واحد، تصریح کرد: همچنین ۱۱ هزار و ۵۰۰ واحد در مرحله اجرای اسکلت هستند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان با اشاره به اجرای عملیات دیوار چینی و سقف ۹ هزار و ۱۰۰ واحد احداثی استان، تصریح کرد: همچنین عملیاتی اجرایی هفت هزار واحد به اتمام رسیده و به مردم تحویل داده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.